Zahrádka i vnitřní část restaurace otevřena, prodej jídel s sebou i rozvoz nepřerušen, možnost antigenního testu na místě

el Cid

Rezervasyon

İspanyol restoran | el Cid | Plzeň

Hoş restoranımızda İspanyol mutfağından veya yemekten lezzetler eşliğinde güzel ve hoş bir akşam geçirmeye ne dersiniz? Ilık yaz akşamlarını muhteşem güzellikteki, konforlu dış mekanlarımızda geçirin.

WiFi bağlantılı en iyi restoran

Lezzetli yemeklerimiz ve içeceklerimiz gerçekten etkileyicidir. Fotoğraflarınızı paylaşmak için ücretsiz WiFi bağlantımızı kullanın.

Düğünleriniz organize ediyoruz

Müşterilerimiz için ücretsiz park yerlerimizden faydalanın. Köpek sahiplerinin de ziyaretimizden keyif almaları için evcil hayvanları da memnuniyetle ağırlamaktayız. Bizimle iletişime geçin ve hemen rezervasyon yapın. Bunun için basit online-rezervasyon hizmetimizi kullanın. Rezervasyonunuzu +420377224595 numarası üzerinden bize bildirebilirsiniz. Bizde sorunsuz bir biçimde VISA, Diners Club, Mastercard, AMEX, temassız ödeme veya bankamatik kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Elbette nakit ödeme de kabul etmekteyiz. Catering hizmetimiz de vardır – ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Özel kutlamalar da bizde hiç sorun değil – iletişime geçin yeter. Düğünüzü bizde kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve o günü unutulmaz kılın. Pazar günleri kapalıyız. Diğer tüm günlerde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Lokasyon

Haritayı Göster

IP adresiniz Google Haritalar'a gönderilecek.

Křižíkovy sady 325/1, 301 00 Plzeň, Çek Cumhuriyeti

Yapın Rezervasyon

+420377224595

Bizim açılış saatleri

Pazartesi
11:00 – 22:00
Salı
11:00 – 22:00
Çarşamba
11:00 – 22:00
Perşembe
11:00 – 22:00
Cuma
11:00 – 22:00
Cumartesi
12:00 – 22:00
Pazar
kapalı
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
25/12/2021 – 26/12/2021
kapalı
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
01/01/2022
kapalı

Uygun ödeme seçenekleri

Fişler

Dárkové poukazy do el Cidu

Dárkové poukazy do el Cidu

... vynikající dárek pro rodinu, přátele, kolegy ...

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě: 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč nebo degustační menu více info zde. Nebo Vám vystavíme inviduální poukaz. Poukazy Vám rádi vystavíme na počkání v restauraci nebo vám je pošleme poštou. Možnost objednání na elcid@elcid.cz nebo na telefoním čísle 377224595.

Etkinlikler

Beaujolais nouveau s víny

Beaujolais nouveau s víny

od 18.11.2021

Přijďte oslavit jeden z velkých každoročních svátků francouzského vína do restaurace el Cid. Kromě vyhlášeného vína Beaujolais Nouveau v nabídce najdete šneky, kachní játra Foie Gras, hovězí po burguňsku a exelentní citronový dort. Doporučujeme včas si udělat rezervaci na místo a menu.

Silvestr v el Cidu

Silvestr v el Cidu

31.12.2021

Na silvestrovský večer pro vás v restauraci el Cid nabízíme speciální slavnostní pokrmy. Rezervace přijímáme na této stránce nebo na tel. 377224595.

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

zajišťujeme i rozvoz jídla s sebou

Restaurace el Cid pro vás uvaří a zabalí s sebou naše speciality středomořské, světové, ale i české kuchyně. Můžete si je vyzvednout či si je nechat zavést firmou damejidlo.cz nebo jidlodomuplzen.cz. Pokud máte zájem o pravidelný závoz do firmy kontaktujte nás na tel. č. 775905808.

Hakkımızda

Antigenní samotesty

Antigenní samotesty

K dostání u nás v restauraci

Nemáte sebou potvrzení o testu, očkování, prodělané nemoci Covid-19? NEVADÍ. Obsluha vám poskytne samotest, který si uděláte sami během dvou minut.

Polední nabídka

Polední nabídka

široký výběr specialit ze světové kuchyně od 11 do 15

Široká nabídka poledních pokrmů od 105 Kč. V nabídce najdete polévku, českou specialitu, minutku, těstoviny nebo  dezert. Aktuální denní nabídka zde. Nechte si zavést pokrmy domů nebo do práce od DámeJídlo nebo od JídloDomůPlzeň.

Speciální nabídka

Speciální nabídka

každý týden nové speciality

V nabídce najdete každý týden nové speciality zaměřené na tématickou a sezónní kuchyni. Pokud si s přáteli, rodinou nebo kolegy budete chtít zajít k nám do restaurace třeba na humra, ústřice nebo něco speciálního neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz.

Cateringové služby

Cateringové služby

delikatesní pokrmy a nápoje u vás

Zajišťujeme cateringové služby, rauty, degustace vína, fingerfood u vás ve firmě, doma nebo v pronajatých prostorách. Neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz nebo na tel. 775905808.

Sunduğumuz hizmetler

Her şey bir bakışta

Bize mesajınızı gönderin

Lütfen adınızı girin.
Lütfen e-posta adresinizi girin. Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin
Lütfen telefon numaranızı girin. Lütfen geçerli bir telefon numarası girin
Lütfen konunuzu girin.
Lütfen mesajınızı girin.
Mesajınız gönderildi. Size kısa sürede dönüş yapacağız.
Mesaj gönderilemedi
Twitter_Logo_Blue