Zahrádka i vnitřní část restaurace otevřena, prodej jídel s sebou i rozvoz nepřerušen, možnost antigenního testu na místě

el Cid

Бронирование

Ресторан | el Cid | Plzeň

Желаете провести приятный вечер в хорошем ресторане с разнообразной кухней? В тёплую погоду мы приглашаем вас посетить нашу открытую веранду.

Отличный ресторан с Wi-Fi

Наша отличная кухня побалует вас широким выбором вкусных блюд и напитков. У нас есть бесплатный Wi-Fi, поэтому вы сможете без проблем воспользоваться интернетом.

Ощутите преимущество нашей парковки для автомобилей

Припарковаться вы можете на нашей бесплатной парковке. Мы любим животных, поэтому приглашаем вас посетить нас вместе со своими домашними питомцами. Мы с удовольствием примем ваш заказ. Проведите незабываемое время в идеальной атмосфере в нашем ресторане. Вам следует обратить внимание на наше онлайн-бронирование, с помощью которого вы можете зарезервировать у нас столик. Мы также с радостью примем ваше заказ по телефону +420377224595. У нас возможна оплата с помощью American Express, карты Visa, банковской карточки, Mastercard и Diners Club или наличными. День рождения, свадьба или другое торжество – наш кейтеринг сделает ваш праздник незабываемым. Вы можете отпраздновать своё торжество в нашем заведении. Свадьба Вашей мечты в незабываемой атмосфере! Мы специализируемся на больших мероприятиях и будем рады помочь вам в организации этого важного торжества. Мы открыты для вас каждый день, кроме воскресения.

Местоположение

Показать карту

Ваш IP-адрес будет отправлен в Google Карты.

Křižíkovy sady 325/1, 301 00 Plzeň, Чехия

Оформите бронирование

+420377224595

Hаш график работы

Понедельник
11:00 – 22:00
Вторник
11:00 – 22:00
Среда
11:00 – 22:00
Четверг
11:00 – 22:00
Пятница
11:00 – 22:00
Суббота
12:00 – 22:00
Воскресенье
закрыто
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
25/12/2021 – 26/12/2021
закрыто
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
01/01/2022
закрыто

Доступные способы оплаты

Ваучеры

Dárkové poukazy do el Cidu

Dárkové poukazy do el Cidu

... vynikající dárek pro rodinu, přátele, kolegy ...

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě: 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč nebo degustační menu více info zde. Nebo Vám vystavíme inviduální poukaz. Poukazy Vám rádi vystavíme na počkání v restauraci nebo vám je pošleme poštou. Možnost objednání na elcid@elcid.cz nebo na telefoním čísle 377224595.

Мероприятия

Beaujolais nouveau s víny

Beaujolais nouveau s víny

od 18.11.2021

Přijďte oslavit jeden z velkých každoročních svátků francouzského vína do restaurace el Cid. Kromě vyhlášeného vína Beaujolais Nouveau v nabídce najdete šneky, kachní játra Foie Gras, hovězí po burguňsku a exelentní citronový dort. Doporučujeme včas si udělat rezervaci na místo a menu.

Silvestr v el Cidu

Silvestr v el Cidu

31.12.2021

Na silvestrovský večer pro vás v restauraci el Cid nabízíme speciální slavnostní pokrmy. Rezervace přijímáme na této stránce nebo na tel. 377224595.

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

zajišťujeme i rozvoz jídla s sebou

Restaurace el Cid pro vás uvaří a zabalí s sebou naše speciality středomořské, světové, ale i české kuchyně. Můžete si je vyzvednout či si je nechat zavést firmou damejidlo.cz nebo jidlodomuplzen.cz. Pokud máte zájem o pravidelný závoz do firmy kontaktujte nás na tel. č. 775905808.

О нас

Antigenní samotesty

Antigenní samotesty

K dostání u nás v restauraci

Nemáte sebou potvrzení o testu, očkování, prodělané nemoci Covid-19? NEVADÍ. Obsluha vám poskytne samotest, který si uděláte sami během dvou minut.

Polední nabídka

Polední nabídka

široký výběr specialit ze světové kuchyně od 11 do 15

Široká nabídka poledních pokrmů od 105 Kč. V nabídce najdete polévku, českou specialitu, minutku, těstoviny nebo  dezert. Aktuální denní nabídka zde. Nechte si zavést pokrmy domů nebo do práce od DámeJídlo nebo od JídloDomůPlzeň.

Speciální nabídka

Speciální nabídka

každý týden nové speciality

V nabídce najdete každý týden nové speciality zaměřené na tématickou a sezónní kuchyni. Pokud si s přáteli, rodinou nebo kolegy budete chtít zajít k nám do restaurace třeba na humra, ústřice nebo něco speciálního neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz.

Cateringové služby

Cateringové služby

delikatesní pokrmy a nápoje u vás

Zajišťujeme cateringové služby, rauty, degustace vína, fingerfood u vás ve firmě, doma nebo v pronajatých prostorách. Neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz nebo na tel. 775905808.

Hаши услуги

Все с одного взгляда

Отправьте нам сообщение

Укажите свое имя.
Введите свой адрес электронной почты. Укажите действительный адрес электронной почты
Укажите свой номер телефона. Укажите действительный номер телефона
Укажите тему.
Введите свое сообщение.
Сообщение отправлено. Мы ответим вам в ближайшее время.
Не удалось отправить сообщение.
Twitter_Logo_Blue