Zahrádka i vnitřní část restaurace otevřena, prodej jídel s sebou i rozvoz nepřerušen, možnost antigenního testu na místě

el Cid

Reservering

Spaans restaurant | el Cid | Plzeň

Als u met uw vrienden een fijne avond met lekker of Spaans eten wilt doorbrengen, is ons restaurant een bezoekje waard. Bij zonnig weer wordt u van harte uitgenodigd om onze gezellige zitplaatsen buiten op te zoeken.

Uitstekend restaurant met wifi

De lekkere maaltijden en drankjes overtuigen u zeker. Profiteer van ons wifi om foto's te delen.

Profiteer van onze cateringservice

Parkeren kunt u heel makkelijk aan de voorkant van het restaurant op onze gratis parkeerplaatsen. Uw huisdieren zijn bij ons natuurlijk net zo welkom. Reserveert u toch meteen een tafel. Wij verheugen ons op u. Reserveert u eenvoudig via de online-reserveringssysteem een tafel. Bovendien nemen wij uw reservering ook telefonisch via +420377224595 aan. Bij ons kunt u contant of met betaalpas, AMEX, contactloos betalen, MasterCard, Diners Club en VISA afrekenen. Interesse in catering? Dan kunt u zich graag even bij ons melden. In onze ruimtes kunt u fantastische feesten vieren. Voor uw besloten evenement staan wij met veel engagement ter beschikking. Als u uw bruiloft bij ons wilt organiseren – neem contact op en wij maken deze dag eenmalig. Behalve 's zondags zijn wij elke dag open.

Locatie

Kaart tonen

Uw IP-adres wordt naar Google Maps doorgestuurd.

Křižíkovy sady 325/1, 301 00 Plzeň, Tsjechië

Maak uw reservering

+420377224595

Onze Openingstijden

Maandag
11:00 – 22:00
Dinsdag
11:00 – 22:00
Woensdag
11:00 – 22:00
Donderdag
11:00 – 22:00
Vrijdag
11:00 – 22:00
Zaterdag
12:00 – 22:00
Zondag
Gesloten
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
25/12/2021 – 26/12/2021
Gesloten
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
01/01/2022
Gesloten

Beschikbare Betalingsopties

Vouchers

Dárkové poukazy do el Cidu

Dárkové poukazy do el Cidu

... vynikající dárek pro rodinu, přátele, kolegy ...

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě: 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč nebo degustační menu více info zde. Nebo Vám vystavíme inviduální poukaz. Poukazy Vám rádi vystavíme na počkání v restauraci nebo vám je pošleme poštou. Možnost objednání na elcid@elcid.cz nebo na telefoním čísle 377224595.

Evenementen

Beaujolais nouveau s víny

Beaujolais nouveau s víny

od 18.11.2021

Přijďte oslavit jeden z velkých každoročních svátků francouzského vína do restaurace el Cid. Kromě vyhlášeného vína Beaujolais Nouveau v nabídce najdete šneky, kachní játra Foie Gras, hovězí po burguňsku a exelentní citronový dort. Doporučujeme včas si udělat rezervaci na místo a menu.

Silvestr v el Cidu

Silvestr v el Cidu

31.12.2021

Na silvestrovský večer pro vás v restauraci el Cid nabízíme speciální slavnostní pokrmy. Rezervace přijímáme na této stránce nebo na tel. 377224595.

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

zajišťujeme i rozvoz jídla s sebou

Restaurace el Cid pro vás uvaří a zabalí s sebou naše speciality středomořské, světové, ale i české kuchyně. Můžete si je vyzvednout či si je nechat zavést firmou damejidlo.cz nebo jidlodomuplzen.cz. Pokud máte zájem o pravidelný závoz do firmy kontaktujte nás na tel. č. 775905808.

Over ons

Antigenní samotesty

Antigenní samotesty

K dostání u nás v restauraci

Nemáte sebou potvrzení o testu, očkování, prodělané nemoci Covid-19? NEVADÍ. Obsluha vám poskytne samotest, který si uděláte sami během dvou minut.

Polední nabídka

Polední nabídka

široký výběr specialit ze světové kuchyně od 11 do 15

Široká nabídka poledních pokrmů od 105 Kč. V nabídce najdete polévku, českou specialitu, minutku, těstoviny nebo  dezert. Aktuální denní nabídka zde. Nechte si zavést pokrmy domů nebo do práce od DámeJídlo nebo od JídloDomůPlzeň.

Speciální nabídka

Speciální nabídka

každý týden nové speciality

V nabídce najdete každý týden nové speciality zaměřené na tématickou a sezónní kuchyni. Pokud si s přáteli, rodinou nebo kolegy budete chtít zajít k nám do restaurace třeba na humra, ústřice nebo něco speciálního neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz.

Cateringové služby

Cateringové služby

delikatesní pokrmy a nápoje u vás

Zajišťujeme cateringové služby, rauty, degustace vína, fingerfood u vás ve firmě, doma nebo v pronajatých prostorách. Neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz nebo na tel. 775905808.

Onze diensten

Alles in een oogopslag

Stuur ons uw bericht

Vul uw naam in.
Voer uw e-mailadres in. Voer een geldig e‑mailadres in
Vul uw telefoonnummer in. Voer een geldig telefoonnummer in
Vul het onderwerp in.
Voer uw bericht in.
Uw bericht is verstuurd. U ontvangt binnenkort een reactie van ons.
Het verzenden van het bericht is niet gelukt.
Twitter_Logo_Blue