Zahrádka i vnitřní část restaurace otevřena, prodej jídel s sebou i rozvoz nepřerušen, možnost antigenního testu na místě

el Cid

Reserva

Restaurante español | el Cid | Plzeň

¿Tienes ganas de salir a comer comida deliciosa o española y todavía no has encontrado el restaurante perfecto para hacerlo? Te ofrecemos nuestra terraza para que puedas relajarte en ella cuando haga buen tiempo.

Excelente restaurante con WiFi

Déjate sorprender por nuestros deliciosos platos y una gran oferta de bebidas refrescantes. Gracias a nuestro WiFi gratuito, los blogueros podrán compartir sus fotos en Instagram en tiempo real.

Aprovecha nuestro servicio de catering

Aprovéchate de nuestro aparcamiento gratuito para clientes. Tus amigos de cuatro patas también son bienvenidos. Decídete a reservar una mesa y te daremos la bienvenida en nuestro elegante local. Para ello, haz uso de nuestra práctica central de reservas online. Como de costumbre, también puedes llamarnos al +420377224595 para reservar. Aceptamos American Express, VISA, MasterCard, tarjeta contactless, Diners Club y tarjeta de débito. Además podrás pagar en efectivo sin problemas. Si estás interesado en nuestro servicio de catering, simplemente ponte en contacto con nosotros. Si estás interesado, también puedes celebrar tu evento privado aquí con nosotros. También tenemos la oportunidad de organizar eventos importantes como bodas. Solo tienes que ponerte en contacto con nosotros. Domingo es nuestro día de descanso. El resto de la semana estaremos encantados de recibirte.

Dónde estamos

Mostrar mapa

Su dirección IP se enviará a Google Maps.

Křižíkovy sady 325/1, 301 00 Plzeň, República Checa

Haz tu reserva

+420377224595

Nuestros horarios de apertura

Lunes
11:00 – 22:00
Martes
11:00 – 22:00
Miércoles
11:00 – 22:00
Jueves
11:00 – 22:00
Viernes
11:00 – 22:00
Sábado
12:00 – 22:00
Domingo
cerrado
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
25/12/2021 – 26/12/2021
cerrado
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
01/01/2022
cerrado

Disponible opciones de pago

Cupones

Dárkové poukazy do el Cidu

Dárkové poukazy do el Cidu

... vynikající dárek pro rodinu, přátele, kolegy ...

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě: 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč nebo degustační menu více info zde. Nebo Vám vystavíme inviduální poukaz. Poukazy Vám rádi vystavíme na počkání v restauraci nebo vám je pošleme poštou. Možnost objednání na elcid@elcid.cz nebo na telefoním čísle 377224595.

Eventos

Beaujolais nouveau s víny

Beaujolais nouveau s víny

od 18.11.2021

Přijďte oslavit jeden z velkých každoročních svátků francouzského vína do restaurace el Cid. Kromě vyhlášeného vína Beaujolais Nouveau v nabídce najdete šneky, kachní játra Foie Gras, hovězí po burguňsku a exelentní citronový dort. Doporučujeme včas si udělat rezervaci na místo a menu.

Silvestr v el Cidu

Silvestr v el Cidu

31.12.2021

Na silvestrovský večer pro vás v restauraci el Cid nabízíme speciální slavnostní pokrmy. Rezervace přijímáme na této stránce nebo na tel. 377224595.

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

zajišťujeme i rozvoz jídla s sebou

Restaurace el Cid pro vás uvaří a zabalí s sebou naše speciality středomořské, světové, ale i české kuchyně. Můžete si je vyzvednout či si je nechat zavést firmou damejidlo.cz nebo jidlodomuplzen.cz. Pokud máte zájem o pravidelný závoz do firmy kontaktujte nás na tel. č. 775905808.

Sobre nosotros

Antigenní samotesty

Antigenní samotesty

K dostání u nás v restauraci

Nemáte sebou potvrzení o testu, očkování, prodělané nemoci Covid-19? NEVADÍ. Obsluha vám poskytne samotest, který si uděláte sami během dvou minut.

Polední nabídka

Polední nabídka

široký výběr specialit ze světové kuchyně od 11 do 15

Široká nabídka poledních pokrmů od 105 Kč. V nabídce najdete polévku, českou specialitu, minutku, těstoviny nebo  dezert. Aktuální denní nabídka zde. Nechte si zavést pokrmy domů nebo do práce od DámeJídlo nebo od JídloDomůPlzeň.

Speciální nabídka

Speciální nabídka

každý týden nové speciality

V nabídce najdete každý týden nové speciality zaměřené na tématickou a sezónní kuchyni. Pokud si s přáteli, rodinou nebo kolegy budete chtít zajít k nám do restaurace třeba na humra, ústřice nebo něco speciálního neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz.

Cateringové služby

Cateringové služby

delikatesní pokrmy a nápoje u vás

Zajišťujeme cateringové služby, rauty, degustace vína, fingerfood u vás ve firmě, doma nebo v pronajatých prostorách. Neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz nebo na tel. 775905808.

Nuestros servicios

Todo de un vistazo

Envíenos su mensaje

Introduzca su nombre.
Introduzca su dirección de correo electrónico. Introduzca una dirección de correo electrónico válida
Introduzca su número de teléfono. Introduzca un número de teléfono válido
Introduzca su asunto.
Introduzca su mensaje.
Su mensaje ha sido enviado. Le contestaremos a la mayor brevedad.
Fallo en el envío del mensaje
Twitter_Logo_Blue