Zahrádka i vnitřní část restaurace otevřena, prodej jídel s sebou i rozvoz nepřerušen, možnost antigenního testu na místě

el Cid

Reservation

Spanish Restaurant | el Cid | Plzeň

Want to eat tasty Spanish food at our restaurant? Our comfortable outdoor seating is particularly inviting when the weather is great.

Your new favourite restaurant with WiFi

Alongside our tasty food we also offer a range of refreshing drinks to complete your meal. Stay connected while you wait using our free WiFi.

You can also book private events with us

We have free parking for our diners. There's also no need to leave your four-legged friend at home, we're animal friendly. We'd be happy to take a reservation if you want to ensure that your table is booked for the time of your choosing. With just a few clicks you can book a table using our easy to operate online reservation service. You can also call us using +420377224595. After your meal you can pay either with cash or with AMEX, Diners Club, debit card, MasterCard, VISA or contactless payments. If you'd like to use our catering services, simply get in touch with us directly to find out more. We also do private events. For more information on bookings please contact us. We are known to host stunning wedding parties and can help you make yours unforgettable for you and your family. Come and check out our location as the venue for your special day. We're closed on Sundays, but the rest of the week we're happy to serve you.

Location

Show Map

Your IP address will be sent to Google Maps.

Křižíkovy sady 325/1, 301 00 Plzeň, Czech Republic

Make your reservation

+420377224595

Our opening times

Monday
11:00 AM – 10:00 PM
Tuesday
11:00 AM – 10:00 PM
Wednesday
11:00 AM – 10:00 PM
Thursday
11:00 AM – 10:00 PM
Friday
11:00 AM – 10:00 PM
Saturday
12:00 PM – 10:00 PM
Sunday
closed
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
25/12/2021 – 26/12/2021
closed
STÁTNÍ SVÁTEK / ZAVŘENO
01/01/2022
closed

Available payment options

Vouchers

Dárkové poukazy do el Cidu

Dárkové poukazy do el Cidu

... vynikající dárek pro rodinu, přátele, kolegy ...

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě: 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč nebo degustační menu více info zde. Nebo Vám vystavíme inviduální poukaz. Poukazy Vám rádi vystavíme na počkání v restauraci nebo vám je pošleme poštou. Možnost objednání na elcid@elcid.cz nebo na telefoním čísle 377224595.

Events

Beaujolais nouveau s víny

Beaujolais nouveau s víny

od 18.11.2021

Přijďte oslavit jeden z velkých každoročních svátků francouzského vína do restaurace el Cid. Kromě vyhlášeného vína Beaujolais Nouveau v nabídce najdete šneky, kachní játra Foie Gras, hovězí po burguňsku a exelentní citronový dort. Doporučujeme včas si udělat rezervaci na místo a menu.

Silvestr v el Cidu

Silvestr v el Cidu

31.12.2021

Na silvestrovský večer pro vás v restauraci el Cid nabízíme speciální slavnostní pokrmy. Rezervace přijímáme na této stránce nebo na tel. 377224595.

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

Prodej jídel s sebou a rozvoz nepřerušen

zajišťujeme i rozvoz jídla s sebou

Restaurace el Cid pro vás uvaří a zabalí s sebou naše speciality středomořské, světové, ale i české kuchyně. Můžete si je vyzvednout či si je nechat zavést firmou damejidlo.cz nebo jidlodomuplzen.cz. Pokud máte zájem o pravidelný závoz do firmy kontaktujte nás na tel. č. 775905808.

About Us

Antigenní samotesty

Antigenní samotesty

K dostání u nás v restauraci

Nemáte sebou potvrzení o testu, očkování, prodělané nemoci Covid-19? NEVADÍ. Obsluha vám poskytne samotest, který si uděláte sami během dvou minut.

Polední nabídka

Polední nabídka

široký výběr specialit ze světové kuchyně od 11 do 15

Široká nabídka poledních pokrmů od 105 Kč. V nabídce najdete polévku, českou specialitu, minutku, těstoviny nebo  dezert. Aktuální denní nabídka zde. Nechte si zavést pokrmy domů nebo do práce od DámeJídlo nebo od JídloDomůPlzeň.

Speciální nabídka

Speciální nabídka

každý týden nové speciality

V nabídce najdete každý týden nové speciality zaměřené na tématickou a sezónní kuchyni. Pokud si s přáteli, rodinou nebo kolegy budete chtít zajít k nám do restaurace třeba na humra, ústřice nebo něco speciálního neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz.

Cateringové služby

Cateringové služby

delikatesní pokrmy a nápoje u vás

Zajišťujeme cateringové služby, rauty, degustace vína, fingerfood u vás ve firmě, doma nebo v pronajatých prostorách. Neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz nebo na tel. 775905808.

Our services

Everything at a glance

Send us your message

Please enter your name.
Please enter your e-mail address. Please enter a valid email address
Please enter your phone number. Please enter a valid phone number
Please enter your subject.
Please enter your message.
Your message has been sent. We will get back to you soon.
Failed to send Message.
Twitter_Logo_Blue