el Cid

Zahrádka i vnitřní část restaurace otevřena, prodej jídel s sebou i rozvoz nepřerušen
Naše nabídka
Vytvořit rezervaci

Španělská restaurace | el Cid | Plzeň

Příjemný večer strávíte v tradičním prostředí s vytříbenou španělskou kuchyní, kterou pro Vás připravujeme vždy z čerstvých regionálních surovin. Za slunečného počasí využijte naší útulné zahrádky k příjemnému posezení a relaxu u výborné kávy a domácího zákusku.


Vyhlášená restaurace s wifi zdarma

Nápaditost a rozmanitá nabídka naše hosty uchvátí. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů, variací koktejlů a domácích limonád. Díky internetu zdarma můžete kdykoliv pracovat nebo být jen v kontaktu s přáteli.


Zorganizujeme Vaši soukromou akci nebo svatbu

U nás v restauraci jsou vítáni i pejsci. Rezervujte si svá místa a užijte si bezstarostný večer u nás. Stisknutím jednoho tlačítka si u nás vytvoříte rychlou rezervaci přes náš online rezervační systém. Rezervovat stůl můžete na telefonním čísle +420377224595. Příjímáme platby v hotovosti. Pohodlně zaplatíte i kartou Mastercard, kartou VISA, debetní kartou, kartou AMEX, bezkontaktní platbou a kartou Diners Club. Součástí našich služeb je i zajištění cateringu na různé akce. Rádi Vám sestavíme nabídku pro Vaši akci. Napište nám! Hledáte místo pro svou plánovanou oslavu? Nabízíme Vám možnost využít naše jedinečné prostory. Hledáte netradiční místo pro vaši svatbu? K dispozici jsou Vám luxusní prostory a zajištění celého cateringu podle Vašich představ. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku. Otevřeno pro Vás máme každý den kromě neděle.

Dárkové poukazy do el Cidu

Použít voucher

Dárkové poukazy do el Cidu

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě: 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč nebo degustační menu více info zde. Nebo Vám vystavíme inviduální poukaz. Poukazy Vám rádi vystavíme na počkání v restauraci nebo vám je pošleme poštou. Možnost objednání na elcid@elcid.cz nebo na telefoním čísle 377224595.

Polední nabídka

O nás

Polední nabídka

Široká nabídka poledních pokrmů od 105 Kč. V nabídce najdete polévku, českou specialitu, minutku, těstoviny nebo  dezert. Aktuální denní nabídka zde. Nechte si zavést pokrmy domů nebo do práce od DámeJídlo nebo od JídloDomůPlzeň.

Find Out More
Speciální nabídka

O nás

Speciální nabídka

V nabídce najdete každý týden nové speciality zaměřené na tématickou a sezónní kuchyni. Pokud si s přáteli, rodinou nebo kolegy budete chtít zajít k nám do restaurace třeba na humra, ústřice nebo něco speciálního neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz.

Find Out More
Cateringové služby

O nás

Cateringové služby

Zajišťujeme cateringové služby, rauty, degustace vína, fingerfood u vás ve firmě, doma nebo v pronajatých prostorách. Neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz nebo na tel. 775905808.

Recenze restaurace

★★★★★
☆☆☆☆☆
Celkové hodnocení jídla
★★★★★
☆☆☆☆☆
Celkové hodnocení služeb

Naše služby

Catering
Venkovní posezení
Soukromé akce
Svatební hostiny
Bezplatná wi-fi
Domácí mazlíčci vítáni

možnosti platby

AMEX
Hotovost
Bezkontaktní platby
Mastercard
VISA
Platební karta
Diners Club

Otevírací doba

Máme zavřeno

Kuchyně je otevřena 

Twitter_Logo_Blue