přijímáme objednávky pro rozvoz a vyzvednutí jídla

el Cid

Aberto agora
Reserva

Restaurante espanhol | el Cid | Plzeň

Passe uma noite inesquecível e saboreie as diferentes facetas da comida espanhola. Desfrute igualmente dos pratos mediterrânicos que oferecemos. O nosso fabuloso espaço exterior tem um ambiente muito especial. Para continuar confortável com o avançar da hora, a nossa esplanada aquecida é o local ideal para relaxar. Esqueça o tempo lá fora e sinta-se confortável nos nossos espaços com ar condicionado.

Restaurante com uma ampla seleção de bebidas

Maravilhe-se com a nossa enorme seleção de pratos da cozinha espanhola. A nossa excelente cozinha surpreende os nossos convidados com uma grande oferta de saborosas especialidades e bebidas. Venha degustar as saladas, a excecional cozinha gourmet, os diversificados pratos regionais e os ótimos pratos locais criados com amor pelos nossos cozinheiros. Saboreie as nossas sobremesas divinais e as nossas tortas confecionadas com carinho em qualquer momento ou como sobremesa. Desfrute do seu almoço ou do seu jantar aqui! Use a nossa Wi-Fi grátis para estar sempre bem informado.

Também prestamos serviços em casamentos

Gostamos de animais: os animais de estimação também são nossos convidados. Para sua comodidade, faça a sua reserva com o nosso sistema de reservas online. Pague comodamente em dinheiro e com cartão contactless, VISA, American Express, cartão de débito, Mastercard ou Ticket Restaurant®. Também pode simplesmente encomendar a sua refeição para entrega em sua casa ou para levar. Além disso, também fazemos serviço de catering – fale connosco e dizemos-lhe como funciona! Teremos todo o gosto em receber o seu evento privado no nosso espaço. Gostamos muito de receber grandes eventos como, por exemplo, casamentos! Fale connosco sobre as suas ideias e esclareceremos todos os seus desejos. Estamos abertos 5 dias por semana das 11:00 às 13:30 horas. Os nossos dias de descanso são sábado e domingo.

Localização

Clicar para apresentar o mapa

O seu endereço de IP será enviado para o Google Maps.

Křižíkovy sady 325/1, 301 00 Plzeň, República Checa

Faça a sua reserva

Os nossos Horário de funcionamento

Segunda
11:00 – 13:30
Terça
11:00 – 13:30
Quarta
11:00 – 13:30
Quinta
11:00 – 13:30
Sexta
11:00 – 13:30
Sábado
Encerrado
Domingo
Encerrado
Velikonoce
10/04/2020
Encerrado
Velikonoce
13/04/2020
Encerrado

Disponível Opções de pagamento

Vales

Uplatnění dárkových poukazů

Uplatnění dárkových poukazů

...o nic nepříjdete ...

Pokud jste majitelem dárkového poukazu do restaurace el Cid a blíží se vám konec platnosti, prosím kontaktujte nás. Dárkové poukazy vám prodloužíme. Pošlete nám na email restaurace@elcid.cz vaše jméno, telefonní kontakt a číslo poukazu. My vám potvrdíme prodloužení poukazu o dva měsíce od opětovného otevření restaurace.

Dárkové poukazy do el Cidu

Dárkové poukazy do el Cidu

... vynikající dárek pro rodinu, přátele, kolegy ...

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě: 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč nebo degustační večeře:

  • sezonní menu
  • menu šefkuchaře
  • možnost párování s vínem ke každému chodu
  • invidualní degustace např. humří menu, degustace vína, zážitkové degustace... 

Poukazy Vám rádi vystavíme na počkání v restauraci nebo vám je pošleme poštou. Možnost objednání na elcid@elcid.cz nebo na telefoním čísle 377224595.

Eventos

Rozvoz jídel domů, do vaší firmy ... zajištění cateringu ...

po celé Plzni a okolí

Od 16.3.2020 je restaurace přes obědy pro vás připravena připravovat naše speciality středomořské, světové, ale i české kuchyně. V polední nabídce najdete pokrmy od 95 Kč, dětské pokrmy od 79 Kč, polévky, dezerty, sýry nebo třeba salát dne za 95 Kč. Objednané pokrmy vám zabalíme a můžete si je vyzvednout či si je nechat zavést a doma ohřát i k večeři.

Jídla si můžete objednat na telefoním čísle 377224595 a vyzvednou u nás v restauraci od 11 do 13:30 přes okénkový provoz.

Pokud máte zájem o pravidelný závoz jídel do vaší firmy nebo potřebujete zajistit pokrmy i nápoje pro vaše hosty, partnery, rodinu u vás doma či na firmě, prosím kontaktujte nás na tel. č. 775905808.

Další možností je, že necháme zavést pokrmy k vám do práce, domu nebo tam, kde se zrovna nacházíte. K závozu můžete využít dvě společnosti, které pro nás tuto službu zajišťují. Jedná se o damejidlo.cz a jidlodomuplzen.cz .

Odkazy na objednávky zde:

https://www.damejidlo.cz/restaurante-bar-de-tapas-el-cid

https://bardetapaselcid.jidlodomuplzen.cz/hlavni-chody

Sobre nós

Polední nabídka

Polední nabídka

široký výběr specialit ze světové kuchyně od 11:00 do 13:30

I od 16.3.2020 si můžete objednat polední nabídku. V nabídce najdete polévku, českou specialitu, minutku, těstoviny, dětský pokrm, dezert nebo sýry.  Každý týden pro vás připravujeme speciální polední nabídku ze středomořské a světové kuchyně. Aktuální denní nabídka zde.

Nechte si zavést pokrmy domů nebo do práce od DámeJídlo nebo od JídloDomůPlzeň

Speciální nabídka

Speciální nabídka

každý týden nové speciality

V nabídce najdete každý týden nové speciality zaměřené na tématickou a sezónní kuchyni. Pokud si s přáteli, rodinou nebo kolegy budete chtít zajít k nám do restaurace třeba na humra, ústřice nebo něco speciálního neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz.

Cateringové služby

Cateringové služby

delikatesní pokrmy a nápoje u vás

Zajišťujeme cateringové služby, rauty, degustace vína, fingerfood u vás ve firmě, doma nebo v pronajatých prostorách. Neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz nebo na tel. 775905808.

Os nossos Serviços

Nosso avaliações recentes

Classificação média
4.8 /5
★★★★★
☆☆☆☆☆
Serviço
★★★★★
☆☆☆☆☆
Comida e bebida
Kateřina P. 16/02/2020
"Hezké prostředí, příjemná atmosféra, výborné jídlo😉 Určitě doporučuji navštívit při nějaké zvláštní příležitosti"
+ Ler mais - Ler menos
Hana Š. 14/02/2020
"Skvělá obsluha, vynikající jídlo."
+ Ler mais - Ler menos
Kamil K. 18/01/2020
"Perfektní,vřele doporučuji!"
+ Ler mais - Ler menos
Ivera B. 15/12/2019
"Večeřeli jsme ve třech a ochutnali 6 druhů jídel a všechna byla vynikající a velice příjemná obsluha"
+ Ler mais - Ler menos
Dušan Z. 14/12/2019
"Úžasné prostředí, výborné jídlo, excelentní víno a skvělá obsluha. Moc děkuji všem z restaurace za zážitek u vašeho stolu. Všem vřele doporučuji 👍👍👍👍👍"
+ Ler mais - Ler menos
Ver mais avaliações Ver menos avaliações

Uma única visualização

Envie-nos a sua mensagem.

Introduza o seu nome.
Introduza o seu endereço de e-mail.
Introduza o seu número de telefone.
Introduza o assunto.
Introduza a sua mensagem.
A sua mensagem foi enviada. Iremos contactá-lo o mais rapidamente possível.
Falha ao enviar a mensagem.
Twitter_Logo_Blue