přijímáme objednávky pro rozvoz a vyzvednutí jídla

el Cid

Aperto ora
Prenotazione

Ristorante spagnolo | el Cid | Plzeň

Vorreste andare a mangiare spagnolo e siete alla ricerca del ristorante giusto in cui passare la serata? Da noi potete provare anche le tipiche creazioni della cucina mediterranea. Il favoloso spazio esterno vi regala un’atmosfera speciale e tanto relax. La nostra terrazza riscaldata vi invita a restare a lungo. A tutte le temperature, nel nostro locale climatizzato vi troverete benissimo.

Ristorante spagnolo ben situato

Lasciatevi incantare e godetevi la variegata cucina tradizionale e spagnola. Le nostre squisite ricette vi sapranno convincere subito. Assaggiate i piatti gourmet eccellenti, le insalate, le ricette regionali o le fantastiche ricette locali creati con passione dai nostri cuochi. I nostri dessert da sogno e le nostre torte squisiti vi faranno sognare, per una pausa in compagnia o come dessert dopo un buon pasto. Saremo lieti di ospitarvi nel nostro locale accogliente per un pranzo o per una cena che non dimenticherete! Per tutti i food blogger: da noi è facile condividere le vostre foto subito su Instagram, il Wi-Fi è gratuito!

Organizziamo anche eventi privati

Amiamo gli animali: anche i vostri animali domestici sono i benvenuti. È molto efficiente: potete effettuare il nostro speciale sistema, la prenotazione online! Da noi potete pagare in contanti o con American Express, con buono pasto, con Mastercard, con pagamento contactless, con VISA e con carta di debito. Le vostre ricette preferite, comodamente a casa vostra: potete ordinare con consegna a casa oppure a portar via. Per matrimoni, compleanni e feste in famiglia – con il nostro servizio di catering il vostro evento sarà indimenticabile! Nel nostro ristorante è possibile anche organizzare eventi privati. Contattateci! Volendo potete festeggiare anche il vostro matrimonio. Siamo specializzati in grandi eventi e faremo di tutto per rendere memorabile il vostro grande giorno. Siamo aperti 5 giorni alla settimana dalle 11.00 alle 13.30. Sabato e domenica chiuso.

Posizione

Fai clic per visualizzare la mappa

Il tuo indirizzo IP sarà inviato a Google Maps.

Křižíkovy sady 325/1, 301 00 Plzeň, Repubblica Ceca

Fai la tua prenotazione

I nostri orari di apertura

Lunedì
11:00 – 13:30
Martedì
11:00 – 13:30
Mercoledì
11:00 – 13:30
Giovedì
11:00 – 13:30
Venerdì
11:00 – 13:30
Sabato
Chiuso
Domenica
Chiuso
Velikonoce
10/04/2020
Chiuso
Velikonoce
13/04/2020
Chiuso

Metodi di pagamento

Voucher

Uplatnění dárkových poukazů

Uplatnění dárkových poukazů

...o nic nepříjdete ...

Pokud jste majitelem dárkového poukazu do restaurace el Cid a blíží se vám konec platnosti, prosím kontaktujte nás. Dárkové poukazy vám prodloužíme. Pošlete nám na email restaurace@elcid.cz vaše jméno, telefonní kontakt a číslo poukazu. My vám potvrdíme prodloužení poukazu o dva měsíce od opětovného otevření restaurace.

Dárkové poukazy do el Cidu

Dárkové poukazy do el Cidu

... vynikající dárek pro rodinu, přátele, kolegy ...

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě: 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč nebo degustační večeře:

  • sezonní menu
  • menu šefkuchaře
  • možnost párování s vínem ke každému chodu
  • invidualní degustace např. humří menu, degustace vína, zážitkové degustace... 

Poukazy Vám rádi vystavíme na počkání v restauraci nebo vám je pošleme poštou. Možnost objednání na elcid@elcid.cz nebo na telefoním čísle 377224595.

Eventi

Rozvoz jídel domů, do vaší firmy ... zajištění cateringu ...

po celé Plzni a okolí

Od 16.3.2020 je restaurace přes obědy pro vás připravena připravovat naše speciality středomořské, světové, ale i české kuchyně. V polední nabídce najdete pokrmy od 95 Kč, dětské pokrmy od 79 Kč, polévky, dezerty, sýry nebo třeba salát dne za 95 Kč. Objednané pokrmy vám zabalíme a můžete si je vyzvednout či si je nechat zavést a doma ohřát i k večeři.

Jídla si můžete objednat na telefoním čísle 377224595 a vyzvednou u nás v restauraci od 11 do 13:30 přes okénkový provoz.

Pokud máte zájem o pravidelný závoz jídel do vaší firmy nebo potřebujete zajistit pokrmy i nápoje pro vaše hosty, partnery, rodinu u vás doma či na firmě, prosím kontaktujte nás na tel. č. 775905808.

Další možností je, že necháme zavést pokrmy k vám do práce, domu nebo tam, kde se zrovna nacházíte. K závozu můžete využít dvě společnosti, které pro nás tuto službu zajišťují. Jedná se o damejidlo.cz a jidlodomuplzen.cz .

Odkazy na objednávky zde:

https://www.damejidlo.cz/restaurante-bar-de-tapas-el-cid

https://bardetapaselcid.jidlodomuplzen.cz/hlavni-chody

Chi Siamo

Polední nabídka

Polední nabídka

široký výběr specialit ze světové kuchyně od 11:00 do 13:30

I od 16.3.2020 si můžete objednat polední nabídku. V nabídce najdete polévku, českou specialitu, minutku, těstoviny, dětský pokrm, dezert nebo sýry.  Každý týden pro vás připravujeme speciální polední nabídku ze středomořské a světové kuchyně. Aktuální denní nabídka zde.

Nechte si zavést pokrmy domů nebo do práce od DámeJídlo nebo od JídloDomůPlzeň

Speciální nabídka

Speciální nabídka

každý týden nové speciality

V nabídce najdete každý týden nové speciality zaměřené na tématickou a sezónní kuchyni. Pokud si s přáteli, rodinou nebo kolegy budete chtít zajít k nám do restaurace třeba na humra, ústřice nebo něco speciálního neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz.

Cateringové služby

Cateringové služby

delikatesní pokrmy a nápoje u vás

Zajišťujeme cateringové služby, rauty, degustace vína, fingerfood u vás ve firmě, doma nebo v pronajatých prostorách. Neváhejte nás kontaktovat na mailu elcid@elcid.cz nebo na tel. 775905808.

I nostri servizi

I nostri recensioni recenti

Valutazione media
4.8 /5
★★★★★
☆☆☆☆☆
Servizio
★★★★★
☆☆☆☆☆
Cibo e bevande
Kateřina P. 16/02/2020
"Hezké prostředí, příjemná atmosféra, výborné jídlo😉 Určitě doporučuji navštívit při nějaké zvláštní příležitosti"
+ Leggi di più - Leggi di meno
Hana Š. 14/02/2020
"Skvělá obsluha, vynikající jídlo."
+ Leggi di più - Leggi di meno
Kamil K. 18/01/2020
"Perfektní,vřele doporučuji!"
+ Leggi di più - Leggi di meno
Ivera B. 15/12/2019
"Večeřeli jsme ve třech a ochutnali 6 druhů jídel a všechna byla vynikající a velice příjemná obsluha"
+ Leggi di più - Leggi di meno
Dušan Z. 14/12/2019
"Úžasné prostředí, výborné jídlo, excelentní víno a skvělá obsluha. Moc děkuji všem z restaurace za zážitek u vašeho stolu. Všem vřele doporučuji 👍👍👍👍👍"
+ Leggi di più - Leggi di meno
Visualizza più recensioni Visualizza meno recensioni

Contatti in breve

Ci invii un messaggio.

Inserire il proprio nome.
Inserire l’indirizzo e-mail.
Inserire il proprio numero di telefono.
Inserire l’oggetto.
Inserire il messaggio.
Il messaggio è stato inviato. La contatteremo presto.
Impossibile inviare il messaggio
Twitter_Logo_Blue